Okruhlica na službe Facebook - pridajte sa!

meno
heslo
SDKÚ-DS a SaS vytvoria koalíciu bez KDH. Ich kandidátom na primátora je Jozef Pobiecký.

SDKÚ – DS a SaS vytvoria pravicový dvojblok pred novembrovými komunálnymi voľbami. Spoločným kandidátom na post primátora mesta Trnava bude Jozef Pobiecký (41), súčasný zástupca primátora.


kandidát na primátora ing. Jozef Pobiecký (41)

SDKÚ – DS a SaS vytvoria rovnako spoločnú kandidátku na poslancov mestského zastupiteľstva.
“Prioritou SaS bolo vytvorenie pravicovej trojkoalície spolu s SDKÚ-DS a KDH. Bohužiaľ, napriek našej enormnej snahe sa nám nepodarilo tento zámer zrealizovať a zabrániť tak prípadnému triešteniu hlasov pravicovo orientovaných voličov.
Podpora a vytvorenie partnerstva s SDKÚ-DS je prirodzeným vyústením spoločných rokovaní. Veríme, že nominácia súčasného zástupcu primátora Jozefa Pobieckého je pre obyvateľov Trnavy pozitívnym signálom. Víťazstvo nášho kandidáta v komunálnych voľbách by znamenalo zachovanie kontinuity vládnutia, a zároveň prínos v podobe zmeny v primátorskom kresle, ktorú obyvatelia Trnavy požadujú,” vyjadril sa pre trnava-live.sk poslanec NR SR za SaS Jozef Viskupič, ktorý absolvoval sériu rokovaní s oboma politickými subjektami.

J. Pobiecký vníma podľa vlastných slov svoju kandidatúru ako záväzok, ale aj ako výzvu, vdýchnuť mestu Trnava nové myšlienky a energiu. “Otvorená komunikácia, snaha riešiť výzvy s chuťou a energiou, ochota počúvať hlas obyvateľov mesta, to sú v skratke zámery, s akými vstupujeme do komunálnych volieb,” vyhlásil.

Rokovania o vzniku pravicovej trojkoalície spolu s KDH boli neúspešné. Kandidátom kresťanských demokratov na primátora zostáva súčasný viceprimátor Vladimír Butko.

zdroj: www.trnava-live.skANKETA
Letna dovolenka... kam?
Slovennsko
Čechy
Taliansko
Chorvátsko
Egypt
Turecko
Francúzsko
iné


Z GALERIE