Okruhlica na službe Facebook - pridajte sa!

meno
heslo
Stretnutia s občanmi.

Počas volebnej akcii absolvujeme niekoľko početné výjazdy – volebné meetingy, stretnutia v obciach Trnavského okresu. Sú to stretnutia individuálne na Obecnom úrade každej obce, čiže so starostom obce.


Naháč

Plánované výjazdy sa konajú za účasti kandidáta na župana a všetkých deviatich kandidátov na poslancov do orgánov VÚC. Kampaň odštartovala 28.10. 2009, začalo sa v Ružindole ako v prvej obci Trnavského okresu a v ten deň sme navštívili aj obec Špačince. V obciach nás prišiel podporiť veľmi pekný počet občanov. Stretnutia v obciach spočívajú v predstavení volebného programu občanom a kandidátov na poslancov a župana. Veľký dôraz kladieme aj na individuálne rozhovory s občanmi. Chceme vedieť čo Vás trápi a osobný kontakt je v tomto smere najlepší. Popri konverzácií sa pečie chutná klobáska a zohrieva sa medovina, ktorá mala doteraz veľký úspech. Dňa 3.11. 2009 sme navštívili obce Šúrovce, Zavar, Brestovany a Bučany.


Zavar Šúrovce

Dňa 4.11. 2009 to boli obce Dolná Krupá, Trstín, Boleráz Smolenice, Horné Orešany a Suchá nad Parnou. Zatiaľ náš posledný výjazd sa konal v sobotu 7.11. 2009 v Hrnčiarovciach nad Parnou, Cíferi, Majcichove a Zelenči. Chceme sa poďakovať za peknú účasť a za vašu podporu.


Kandidát na župana

Volebnú kampaň sme ukončili záverečným stretnutím na Trojičnom námestí v Trnave. I napriek daždivému počasiu sa na námestí počas mítingu pohybovalo veľa občanov. Na pódiu sa počas vystúpenia hudobnej skupiny Exil, predstavil koaličný kandidát na župana i všetci kandidáti koalície SDKU-DS a KDH.zavrečný míting v Trnave


Námestie v Trnave


kandidáti SDKU-DS

Ďakujem i touto cestou všetkým zúčastneným spoluobčanom. Priniesli veľa podnetných námetov pre ďalšiu prácu.


Špeciálne poďakovanie patrí aj dobrovoľníkom.ANKETA
Letna dovolenka... kam?
Slovennsko
Čechy
Taliansko
Chorvátsko
Egypt
Turecko
Francúzsko
iné


Z GALERIE